След година извън футбола Димитър Бербатов отново има тим и това е индийският елитен Керала Бластърс. Този следобед част от фенсайтовете на клуба съобщиха, че българският играч е подписал своя договор.
Засега обаче няма официално потвърждение, пише Sportal.bg.
Наставник на Бластърс е Рене Мюлестийн, който беше в треньорските щабове и на Манчестър Юнайтед, и на Фулъм по времето, когато нападателят беше в отборите.
Преди няколко дни Керала привлече още един бивш играч на "червените дяволи" - Уес Браун.
Новият сезон в индийската Супер лига започва през ноември и ще продължи до март 2018 г. През миналия шампионат Керала Бластърс завърши на второ място.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спартак привлече испанец
Дата: 22/06, 13:02
Олег Невзоров се завърна във Варна и се срещна със собствениците на имоти във Форест клуб
Дата: 22/06, 12:57
22 юни: Днес е най-горещият ден за седмицата
Дата: 22/06, 12:54
След "Баба Алино": Българи накупиха къщи и апартаменти в затворен комплекс и им спряха водата и достъпа
Дата: 22/06, 12:48
Белгия спира влакове заради рекордни горещини
Дата: 22/06, 12:45