Нищо свято не остана! 20-годишен открадна пари от църквата във Велики Преслав


13/09/2017, 11:54

снимка: mitropolia-varna.org

По искане на Районната прокуратура във Велики Преслав съдът задържа под стража младеж, откраднал пари от кутия за дарения в черква

Районният съд във Велики Преслав реши 20-годишния Д.Р. да бъде задържан под стража за взломна кражба на пари от дарения в храма „Свети Архангел Михаил“ във Велики Преслав. От Апелативната прокуратура във Варна уточняват, че според обвинението, той не е действал импулсивно, а се е подготвил предварително за деянието.

След разкриването на 20-годишния извършител, който на 1 срещу 2 септември 2017 год. разбил катинара на черквата и откраднал 150 лева от кутия за дарения, Районната прокуратура във Велики Преслав задържала за срок до 72 часа Д.Р. до внасяне на искането в съда за определяне на постоянна мярка за неотклонение.

20-годишният Д.Р. е криминално проявен и вече осъждан за кражба. Определението на Районния съд във Велики Преслав подлежи на обжалване пред Шуменския окръжен съд.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Пол Мание: Българските пътища ми дадоха криле и се надявам да продължа по същия начин и в Италия
Дата: 10/05, 19:52

Областният управител на Габрово свиква спешна среща заради общественото напрежение в града
Дата: 10/05, 19:44

Янкулов за избора на нов ВСС: Ключовото е дали има политическа воля промените да бъдат реални, а не формални
Дата: 10/05, 19:34

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 19:30

Над 200 000 мигранти са минали Ламанша с малки лодки и са стигнали до Великобритания от 2018 г. насам
Дата: 10/05, 19:251 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия