Снимка "Новини Лондон": Това е чантата, която е избухнала в лондонското метро, причинявайки страшна паника

Редица пътници бяха ранени при експлозия във влак в Лондон. Огнена топка е оставила няколко души с изгаряния по лицето, а други се борят за живота си. Инцидентът станал на метростанцията Парсънс Грийн, южен Лондон, пише DailyMail, цитиран от Блиц.
На снимките се вижда горяща пластмасова кофа, поставена в найлонов плик.
Свидетели твърдят в социалните медии, че хората "крещели и бягали от влака".
Сигналът е подаден в полицията в 08,21 ч. тази сутрин.

Пътнции на метрото по District Line съобщават за паника и хаос след взрив на станцията. Избухнал е пожар. Според очевидец, един е пострадал. Той е получил изгаряния по лицето. Друг казва за множество ранени, „които се изгорили наистина зле”.
Купе на влакчето се напълнило с дим и хората били евакуирани на платформата на Parsons Green. На присъстващите им било казано да си тръгнат още преди евакуацията на мотрисата, предава "Новини Лондон".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Григор Димитров: По-добре съм, времето за отказване не е дошло
Дата: 12/05, 23:42
Връчиха "Златна палма" на режисьора Питър Джаксън
Дата: 12/05, 23:37
Еквадорец спечели четвъртия етап на Джирото
Дата: 12/05, 23:28
Нора Недкова отпадна от Hell’s Kitchen преди големия финал
Дата: 12/05, 23:211 Коментар
Треньорът на Карлос Насар стана баща на рождения му ден
Дата: 12/05, 23:14