В Карнобат се проведе традиционният шосеен пробег „Карнобат“, на който СКЛА “Евър" отново се представи на виско ниво. Варненци участваха с 8 състезатели в различните възрастови групи, като взеха два златни и един сребърен медал.
Равносметката :
Силвия Георгиева – златен медал – жени
Валентин Бояджиев – златен медал – юноши до 16 години
Мануел Петров – сребърен медал – юноши старша възраст
Зорница Добрева – 4 място – девойки младша възраст
Стефания Господинова – 4 място – до 16 години
Моника Колева – 5 място – до 16 години
Мартин Атанасов – 7 място – до 16 години
Алекс Иванов – 11 място – до 16 години
_640x960.jpg)
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Костадинов: Единствената разлика между ПБ и ГЕРБ е, че в "Прогресивна България" има повече гербаджии
Дата: 23/06, 08:491 Коментар
Проф. Рачев: Почти навсякъде ще превали и прегърми
Дата: 23/06, 08:43
Невзоров се върнал във Варна на 16 юни: Не съм бягал. Имаме документи. Видях във Варна голям потенциал
Дата: 23/06, 08:35
"Ти на луд ли ще ме правиш за 40 евро?": Разказ на очевидец за трагедията на Лъвов мост
Дата: 23/06, 08:301 Коментар
Изстрадан обрат зарадва Алжир
Дата: 23/06, 08:09