Силвия Георгиева от „Евър“ шампионка на пробега в Карнобат


17/09/2017, 21:17

В Карнобат се проведе традиционният шосеен пробег „Карнобат“, на който СКЛА “Евър" отново се представи на виско ниво. Варненци участваха с 8 състезатели в различните възрастови групи, като взеха два златни и един сребърен медал.

Равносметката :

Силвия Георгиева – златен медал – жени
Валентин Бояджиев – златен медал – юноши до 16 години
Мануел Петров – сребърен медал – юноши старша възраст
Зорница Добрева – 4 място – девойки младша възраст
Стефания Господинова – 4 място – до 16 години
Моника Колева – 5 място – до 16 години
Мартин Атанасов – 7 място – до 16 години
Алекс Иванов – 11 място – до 16 години

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Костадинов: Единствената разлика между ПБ и ГЕРБ е, че в "Прогресивна България" има повече гербаджии
Дата: 23/06, 08:491 Коментар

Проф. Рачев: Почти навсякъде ще превали и прегърми
Дата: 23/06, 08:43

Невзоров се върнал във Варна на 16 юни: Не съм бягал. Имаме документи. Видях във Варна голям потенциал
Дата: 23/06, 08:35

"Ти на луд ли ще ме правиш за 40 евро?": Разказ на очевидец за трагедията на Лъвов мост
Дата: 23/06, 08:301 Коментар

Изстрадан обрат зарадва Алжир
Дата: 23/06, 08:09

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия