Режисьорът и фотограф Виктор Димчев гостува в студиото на „Честно казано“ с Люба Кулезич по BiT, за да обясни защо е бил привикан в СДВР заради писмо, което е изпратил във Фейсбук до Бойко Борисов и има ли в това писмо заплахи до Лиляна Павлова.
„Телевизията, в която работя, участва в конкурс през август месец , обявен от българското министерство по европейското председателство за рекламен клип за представяне на страната ни. Ние разбрахме, че в този конкурс има множество нагласени неща. Аз изпратих писмо във Фейсбук до премиера Борисов, в което го уведомих за тези гешефти. И след това бях привикан в СДВР. Там много любезно ми обясниха да не се занимавам с неща, които не са ми работа. И там се смяха, защото им било казано,че съм заплашвал Лиляна Павлова. Именно с това писмо, което изпратих съвсем публично до Борисов“, разказа Димчев.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
НАП започва изненадващи проверки по Черноморието
Дата: 26/06, 19:061 Коментар
Утре спират за половин час движението по Дунав мост при Русе
Дата: 26/06, 18:581 Коментар
Белгия обмисля да отнеме или намали пенсиите на национални политици, работили и за ЕС
Дата: 26/06, 18:40
Тристранката се събира на извънредно заседание в понеделник
Дата: 26/06, 18:31