Половинката на водещата на "На кафе" Гала - Стефан, нарече с интересна дума Сашка Васева. Двамата коментираха снощното издание на "ВИП брадър", като в един момент той каза: "Нека да спрем да говорим за Сашка Васева. Тя е един "мръхтар".
Тук Гала попита какво значи тази дума, а той отговори: "Това е човек, който спи по 18 часа и се мярка в малко време колкото да я видят камерите. Постоянно има претенции, но отдадеността й е нулева. Не знае какво значи отдаденост. На кого е симпатична тя? Тук не става дума за нападки и обиди".
Гала все пак помоли любимия си да пощади Сашка Васева, тъй като днес поп фолк дивата има рожден ден.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Йотова: Достойните хора са тихи, но успехите им говорят шумно за тях
Дата: 24/06, 19:38
Бизнесът и синдикатите с резерви към вдигането на максималния осигурителен праг до 2300 евро
Дата: 24/06, 19:28
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 19:20
Космическият Лео Меси на 39
Дата: 24/06, 19:18