Кадър Фейсбук
Това момиче е спасено от самоубийство миг преди да стане твърде късно. Нейният спасител е директора на училището, в което детето учи, съобщи Нова тв.
Момичето страдало от тежка депресия. Била на път да скочи от 17-ия етаж на училището, в което учи. Когато момичето застанало на ръба, директорът на училището се престорил, че иска да й даде бутилка с вода, тя се съгласила и в този миг той я дръпнал назад и й спасил живота.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Иран и САЩ се договориха за "пътна карта" към мирно споразумение
Дата: 22/06, 08:06
След два дни издирване: Куче насочило спасителите към тялото на изчезналата в Пирин туристка
Дата: 22/06, 07:56
Нова топлинна вълна залива Европа с рекордни температури за юни
Дата: 22/06, 07:50
Мъж загина при пожар в къщата си край Бургас
Дата: 22/06, 07:41
Египет обърна Нова Зеландия с три гола за едно полувреме и се класира за 1/16-финалите на Световното по футбол
Дата: 22/06, 07:37