Кадър Фейсбук
Това момиче е спасено от самоубийство миг преди да стане твърде късно. Нейният спасител е директора на училището, в което детето учи, съобщи Нова тв.
Момичето страдало от тежка депресия. Била на път да скочи от 17-ия етаж на училището, в което учи. Когато момичето застанало на ръба, директорът на училището се престорил, че иска да й даде бутилка с вода, тя се съгласила и в този миг той я дръпнал назад и й спасил живота.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Българската стопанска камара: Индустрията е изправена пред сериозен недостиг на кадри, работната сила застарява
Дата: 22/06, 11:35
Въпреки риска и откритите бактерии: Хора влизат във водата на Офицерския плаж във Варна
Дата: 22/06, 11:241 Коментар
Кюстендил забрани с питейна вода да се поливат градини, мият улици, дворове и превозни средства
Дата: 22/06, 11:15
Един от най-известните руски журналисти почина, след като яде отровни гъби
Дата: 22/06, 11:07
Отстраненият от длъжност шеф във Варна: Службата по кадастър само регистрира имот, не установява законността
Дата: 22/06, 11:051 Коментар