Снимка: Булфото
Мъж е загинал след катастрофа с колата си на мост до село край Вълчи дол, съобщиха от полицията.
Ето и цялото съобщение:
„Днес, около 09:40 часа, на телефон 112 е постъпил сигнал за катастрофирал автомобил, който се намира на мост близо до село Добротич, общ. Вълчи дол. На място е установено, че водачът на Л.А. "Опел" - мъж на 57 години от Варна, е загинал. Изясняват се причините и обстоятелствата около инцидента. По случая е образивано досъдебно производство.”
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
МТСП ще финансира 47 проекта за достъпна жилищна среда за хора с увреждания
Дата: 26/06, 11:11
"Това е смела постъпка! Това е правилно!": Патриарх Даниил одобри намерението на Румен Радев за отмяна на санкциите срещу патриарх Кирил
Дата: 26/06, 11:05
40 000 нарушения за превишена скорост за 2 месеца във Варненско
Дата: 26/06, 11:02
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Дата: 26/06, 10:54