От полицията във Варна: Двама 18-годишни са били в обърнатия „Опел“ до базар „Левски“


01/11/2017, 12:45

снимка "Петел"

Причината за произшествието, при което „Опел“ се оказа вчера по таван на бул. „Левски“ във Варна е, че водачът Л.П. (18 г.) изгубил контрол над автомобила. Това съобщиха днес от полицията във морския град.

Младежът и неговият спътник (също на 18 г.) са отведени за преглед в болнично заведение, без тежки травми. Двамата младежи са получили контузни наранявания и са освободени за домашно лечение.

Вчера още двама души във Варна и региона са пострадали на пътя. Около 16:40 часа, на бул. «Вл. Варненчик», водачът на «Фиат» Д.Д. (38 г.) от Варна, поради движение с несъобразена скорост, блъска камион «Ивеко», който е спрял пред него. Вследствие на инцидента мъжът получава фрактура на дясно коляно, прегледан е и освободен, без опасност за живота.

Около 18:55 часа, в Провадия, водачът на «Ауди» Х.А. (37 г.), местен жител, по време на движението си, застига и блъска Л.А. «Опел», който се движи пред него. Вследствие на инцидента е пострадала 44-годишна жена, пътуваща във втория автомобил, която получава контузни наранявания, прегледана е и освободен, без опасност за живота.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Взеха книжката на шофьор заради закон, който още не е бил в сила
Дата: 12/05, 09:07

Създава се сайт за проследяване на цените на едро и в магазина
Дата: 12/05, 09:03

Депутат от ПБ: КЗК ще има право да забранява необосновано високи цени
Дата: 12/05, 08:57

Шефът на БАБХ разкри схеми за източване на държавни субсидии: Над 1000 животни в 4 ферми ги има само на документи
Дата: 12/05, 08:44

Цените на горивата растат заради кризата в Близкия изток
Дата: 12/05, 08:411 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия