Григор Димитров благодари на всички българи, които го подкрепяха с трибагреници при дебютната му победа във финалния турнир на ATP в Лондон - 2-1 сета срещу Доминик Тийм.
Най-добрият ни тенисист се обърна към нашите сънародници в залата на български език, пише btvnovinite.bg.
"Щастлив съм, че спечелих първия си мач тук. Направих няколко тренировки в тази зала през седмицата, но въобще не е същото. Бях доста нервен. Имаше няколко спорни точки, които не бяха в моя полза. Аз обаче дадох 100% от възможностите си и се поздравих с успеха", заяви Гришо след двубоя.
"Когато Доминик ме проби в третия сет, си казах: Добре, проваляш се, но трябва да се вдигнеш. Така и направих. Щом върнах пробива, инициативата отново бе на моя страна".
"На трибуните имаше мои близки и приятели. Без тях съм празен. Радвам се, че мога да играя пред тях. Изживявам мечтата си", завърши Димитров, който добави 200 точки към актива си в световната ранглиста.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Затвориха четирите московски летища
Дата: 22/06, 07:30
Трафикът на граничните преходи и пунктове със съседните държави тази сутрин
Дата: 22/06, 07:24
Край на еднодозовите пластмасови опаковки за сосове, захар и подправки от 2030 г.
Дата: 22/06, 07:14
Уругвай и Кабо Верде не успяха да се победят в мач от група Н на Световното по футбол
Дата: 22/06, 07:07
Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 22/06, 07:00