За първи път днес Гала води сама предаването си "На кафе". Нейната половинка Стефан не разнищи с нея актуалните новини, както се случва всеки ден от септември насам.
Припомняме, че мъжът до водещата стана неин колега и заема все повече еферно време с мнението си по всички въпроси, които смело изказва, пише Пик.
Той твърди, че е получил покана от продуцентите на предаването и яростно отрича слуховете, че приятелката му е съдействала да се уреди с мястото.
Днес Стефан не се появи в ефир, а причината се оказа "Биг Брадър". В "На кафе" гостуваха първо съквартирантите от завършилия сезон, а после предаването продължи с коментари за началото на новия. Така време за новини в началото на шоуто не остана и затова Стефан липсваше от най-популярното женско предаване, пише "Хотнюз".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Откриха шофьора, избягал от катастрофата с линейка в центъра на София
Дата: 21/04, 21:19
Стефан Янев: Гласуването е срещу статуквото и поставя тежка задача пред Румен Радев
Дата: 21/04, 21:02
Янкулов: Мисля, че Сарафов си дава сметка пред какви предизвикателства изправя цялата правосъдна система
Дата: 21/04, 20:502 Коментара
Иран все още не е взел решение дали да участва в преговори със САЩ
Дата: 21/04, 20:40
Григор Димитров отсече: Животът не е само тенис, нямам какво да доказвам на никого
Дата: 21/04, 20:27