zaPernik.com
Както zaPernik.com първи съобщи застреляният наркодилър в Перник е Роберт Величков. Завършил е престижното училище “Св. Иван Рилски” в града, а в последствие се прехвърля в Професионалната гимназия по облекло и туризъм.
Живее в пернишкия квартал “Драгановец”.
Само на 25 години момчето се набърква в дебелите схеми на пернишките наркосреди. Два пъти е лежал в затвора за притежание и разпространение на наркотици.
Роберт е спряган за близък до пернишкия бандит Валентин Пуйката
Снимката му в цял ръст може да видите тук - http://zapernik.com/2017/11/15/39568/
Роберт е застрелян тази сутрин, около 3:00 часа, между кафе “Малибу” и нон-стопа в центъра на Перник, само на няколко метра от полицейския участък. Районът е веднага отцепен, проведени са следствени действия, а трупът е закаран в съдебна медицина. Екзекуторите все още са в неизвестност.

Свидетели на показния разстрел разказват, че убийците на Робърт са били двама. След като гръмнали жертвата, неговият приятел побягнал в пряката между “Батко Али” и “Малибуто” и паднал на земята. Там бил бит от един от двамата въоръжени и се чувало как го псува, но по всяка вероятност е останал жив и здрав, разказват пред сайта ни. Според свидетели, след изстрелите се чули викове: “Роби, стани, събуди се”.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Корман Исмаилов: Имаме дружества с голяма задлъжнялост и некачествени услуги
Дата: 07/05, 14:56
Бизнесът търси масово работници в туризма и в търговията
Дата: 07/05, 14:50
Задържаха непълнолетен с чужди номера и млад моторист без книжка за ден във Варна
Дата: 07/05, 14:42
Безплатни грипни ваксини за децата от есента
Дата: 07/05, 14:33