На търг! В Лондон бе продадено първото издание на „Хари Потър и философският камък“ за 106 000 паунда


16/11/2017, 03:46

Първото издание на книгата „Хари Потър и философският камък“ бе продадено на търг в Лондон за 106 000 паунда (140 000 долара), съобщава РИА Новости, като се позовава на информация от сайта на аукционната къща Bonhams.

Отбелязва се, че издадената през 1997 година книга е с автограф с посвещение от авторката Джоан Роулинг.

„27.07.97. За Мира, Дони, Настася и Кая с голяма любов от Джо“, се посочва в посвещението.

Не се отбелязва, кой е новият собственик на книгата.

Серията от романи за Хари Потър на Джоан Роулинг, които излязоха на книжния пазар между 1997 и 2007 година, е иззадена в общ тираж от 400 милиона екземляра и е преведена на 65 езика.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Илияна Йотова: България да бъде част от засилен дипломатически натиск за мирно решение на войната в Украйна
Дата: 09/08, 14:40

Задържаха 37-годишен мъж от Лом заради заплаха към полицай
Дата: 09/08, 14:32

Опасен вредител унищожава овощни градини
Дата: 09/08, 14:27

Купуват 345 нови превозни средства за градския транспорт в София
Дата: 09/08, 14:16

Арагчи: Иран няма да преговаря със САЩ, докато нарушават споразумението
Дата: 09/08, 14:03

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия