Един от най-известните серийни убийци на съвремието Чарлз Менсън е бил отведен от затвора в болница, пише TMZ, цитиран от Блиц.
Според таблоида той бил тежко болен. Бившият лидер на секта е със силно влошено здраве и според лекарите "няма да стане по-добре". Менсън бе изведен от затвора "Коркоран" в централна Калифорния до болница на 100 мили разстояние в Бейкърфиълд в тежко състояние.
_450x615.jpg)
Болестта му обаче остава неразкрита от властите. 83-годишният Менсън в момента е под полицейска охрана в болницата. Според източник на американския клюкарски сайт, състоянието на легендарния убиец се влошава с всеки изминал час и е въпрос на време кога ще умре.
_382x615.jpg)
Той излежава девет доживотни присъди от 1969 г. насам за убийствата на седем души, сред които бременната актриса Шарън Тейт, съпруга на режисьора Роман Полански. Има право да поиска помилване за пръв път през 2027 г., когато би бил на 92 години, но според лекарите му това няма как да се случи.
_410x615.jpg)
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Купуват 345 нови превозни средства за градския транспорт в София
Дата: 09/08, 14:16
Арагчи: Иран няма да преговаря със САЩ, докато нарушават споразумението
Дата: 09/08, 14:03
Кола пламна на АМ "Хемус"
Дата: 09/08, 13:59
Президентът връчи дипломата на курсанта първенец Виктор Ценов
Дата: 09/08, 13:56
Боримиров: Левски ще е барометърът. Няма да има продължения или дузпи
Дата: 09/08, 13:48