Снимка Булфото
Ние не сме мислили за оставката на Димитър Главчев. Нашата тема не е тази. Ние искаме оставката на Иво Христов, който обяви, че 80% от българите са дебили. Това заяви пред журналисти в парламента зам.-председателят на Народното събрание и лидер на "Воля" Веселин Марешки, съобщи Пик.
"Ние ще бъдем в пленарната зала, докато парламентът работи. Предвиждаме да не влизаме само ако г-н Иво Христов е вътре", обяви той.
"Идеята на ДПС е да изкарат Валери Симеонов от коалицията, за да си направят "истинска" патриотична коалиция с Волен Сидеров и Красимир Каракачанов. Виждате, че ДПС напада единствено лидера на НФСБ, а останалите двама председатели не ги закача", коментира Марешки.
"БСП излиза по всички медии и обяснява как депутатите им били невинни, защото нямало присъда, а само обвинение. Но това не се отнася за мен. Аз съм си виновен по презумпция, въпреки че срещу мен има само обвинение, а не съм осъден", каза още зам.-председателят на парламента.
"Ако аз съм председател в Народното събрание, може да се обзаложите, че няма да има такива циркове, каквито се разиграват. Вчера мен ме няма и се разиграват някакви детски играчки. Вчера пленарната зала приличаше на една детска градина, в които децата се карат за играчки. Занимават се с маловажни въпроси", отсече лидерът на "Воля".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 00:01
Драстично се покачи цената на маратонките, с които беше заснет папата
Дата: 13/05, 00:00
Германският министър: Трябва да поставим европейския бизнес на TikTok в европейски ръце
Дата: 12/05, 23:55
Бившият министър на правосъдието Андрей Янкулов: За разплитане на "Осемте джуджета" е нужно наказателно разследване
Дата: 12/05, 23:48
Григор Димитров: По-добре съм, времето за отказване не е дошло
Дата: 12/05, 23:421 Коментар