Прогноза за времето - 19 ноември


19/11/2017, 07:01

По Черноморието ще е облачно и дъждовно. Ще духа слаб до умерен северозападен вятър. Максимални температури на въздуха: 12°-14°. Температурата на морската вода е 13°-14°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.

През следващото денонощие времето ще се задържи облачно с валежи от дъжд, главно в източната половина на страната. В Северозападна България ще е почти без валежи. През деня вятърът ще се ориентира от северозапад, ще се усили и с него ще започне да нахлува студен въздух. Минималните температури ще са между 5° и 10°, максималните - между 6° и 11°. Атмосферното налягане е по-ниско от средното за ноември, ще продължи бавно да се понижава.

В планините ще е облачно и мъгливо, с валежи от дъжд, над около 1700 метра – от сняг. Ще духа слаб до умерен запад-северозападен вятър. Максимална температура на височина 1200 метра около 4°, на 2000 метра – около минус 2°./ moreto.net

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Костадинов: Българските граждани ще плащат за грешките на поредица правителства
Дата: 15/06, 01:30

Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 15/06, 01:10

Гърция продължава да бъде сред най-предпочитаните туристически дестинации за европейците
Дата: 15/06, 01:00

Синът на Илиан Илиев вдигна сватба
Дата: 15/06, 00:27

Мощен пробиотик спасява корема
Дата: 15/06, 00:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия