От мое име и от името на гражданите на Община Кърджали, изразявам най-дълбоката си съпричастност към близките и семейството на Наим Сюлейманоглу - в негово лице спорта загуби един голям Шампион, а Кърджали се раздели с един истински приятел. Това написа в профила си във Фейсбук кметът на Кърджали хасан Азис по повод кончината на големия щангист, пише Пик.
Ето какво пише още Азис:
Почетен гражданин на Община Кърджали от 2000година, трикратен олимпийски шампион по вдигане на тежести, седем пъти световен шампион и подобрява 46 пъти световни рекорди във вдигането на тежести, Наим Сюлейманоглу остава в сърцата ни, в паметта ни, в стремежа ни за достигане на спортни висини!
Силното чувство за спортментство и победа беше водещо в неговия жизнен и професионален път.
Ще запазим завинаги спомена за успехите на Наим Сюлейманоглу в световния и олимпийски спорт.
Почивай в мир, Шампионе!
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Рожден ден празнува Меглена Кунева
Дата: 22/06, 03:00
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 02:00
Откриха 26-метрова статуя на Лионел Меси в Аржентина
Дата: 22/06, 02:00
Горан Благоев: Румен Радев би трябвало да носи отговорност за нарушение на Конституцията
Дата: 22/06, 01:001 Коментар