Премиерът Бойко Борисов пристигна в македонския град Струмица.Правителството е в Македония за съвместно заседание с кабинета на Зоран Заев, пише 24 часа.
Това е първото съвместно заседание на двете правителства, след като бе подписан договорът за добросъседство и приятелство през август т.г.Българският премиер пристигна в Струмица с хеликоптер.
Засилени мерки за сигурност имаше и през август, когато в Скопие Борисов и Заев подписаха договора.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
17 април става професионален празник на дипломираните експерт-счетоводители и регистрираните одитори в България
Дата: 25/06, 09:29
Минута мълчание в Парламента за загубените детски животи през вчерашния трагичен ден
Дата: 25/06, 09:15
Най-малко 32 жертви след мощните земетресения във Венецуела
Дата: 25/06, 09:10
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 09:10