Димитър Бербатов и Керала Бластърс не записаха победа и във втория си мач от първенството на индийската Суперлига.
"Жълтите" стартираха тазгодишната кампания с нулево равенство срещу шампиона на страната Атлетико де Колката, като в края на срещата ударът на Бербо с глава не бе достатъчен за трите точки, пише Канал3.бг.
Джамшедпур дебютира с нулево равенство като гост на Нортийст Юнайтед, докато днес новакът и Керала Бластърс не предложиха голови положения.
Българинът изигра цял мач, но единствените му изяви бяха удар към противниковата врата и жълтият картон в 73-та минута.
След равенството Керала Бластърс за втори път не реализира гол и продължава с два пункта в класирането.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Приключи монтажът на новото улично осветление във варненския кв. "Чайка", продължа възстановяването на настилките
Дата: 24/06, 12:56
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 12:50
Какво трябва да знаем за допълнителното пенсионно осигуряване
Дата: 24/06, 12:47
Гюров: ЦИК през цялото време саботираха изборите
Дата: 24/06, 12:381 Коментар
Омбудсманът: Дигитализацията на ТЕЛК не трябва да e бариера пред хората с увреждания
Дата: 24/06, 12:37