Потребител на известния развлекателен сайт Reddit под псевдонима cuchulan е публикувал няколко снимки на нещо изключително необичайно в катедралата Нотр Дам, пише Блиц.
Кадрите са му изпратени от негов приятел, докато е бил на посещение в Париж, но едва след като се е прибрал вкъщи е видял странна аномалия на две от тях, пише esoreiter.ru. На снимките се вижда мистериозна мътност, която плава над посетителите на катедралата.
_400x520.jpg)
Човекът е помислил, че става въпрос за призрак. Фотографът вярва, че на подобно място сигурно ще има доста обитатели от другия свят, и един от тях е бил уловен на снимките.
_400x520.jpg)
Превод: Блиц
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Парламентът продължава обсъждането на промените в Закона за съдебната власт
Дата: 26/06, 08:17
Русия свали 660 украински дрона през изминалата нощ
Дата: 26/06, 08:11
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 08:10
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 26/06, 08:10
Турция си тръгна с победа от Мондиал 2026 след успех срещу САЩ, Австралия и Парагвай направиха реми
Дата: 26/06, 08:04