Принц Хари кара ергенското си парти в Австралия, а медения месец на ...


30/11/2017, 14:36

Австралийският министър на търговията, туризма и инвестициите Стивън Чиобо е поканил принц Хари да празнува в страната преди или след предстоящата си сватба с актрисата от САЩ Меган Маркъл, предаде ДПА. Министърът предлага на принца да организира ергенското си парти в Австралия или да доведе булката си на меден месец. Според местни медии в писмо до Кларънс хаус - резиденцията на престолонаследника принц Чарлз, Стивън Чиобо е изброил куп възможности за ергенско парти, както и варианти за сватбено пътешествие, съобщава Блиц.

"Организираме доста ергенски партита. Разполагаме и с изобилие от забавна маскировка. Можем да го издокараме като стюардеса или с хавайска поличка", пише Чиобо, цитиран от "Голд Коуст бюлетин". Според министъра принц Хари и годеницата му могат да прекарат седмица преди сватбата в Австралия и да се отдадат на "адреналинови чествания" - обиколка на кръчми с хеликоптер, плуване с бели акули, придвижване с реактивна раница. За романтичния меден месец Стивън Чиобо предлага младоженците да се възползват от лукса и уединението на Лизард айлънд - остров от Големия бариерен риф. Принц Хари, който неведнъж е посещавал Австралия, и Меган Маркъл ще се оженят през май следващата година, припомня агенцията.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Васил, който се спасява от дрогата: В момента няма нищо друго освен фентанил, само това се продава
Дата: 09/08, 10:29

Военноморският музей във Варна е с вход свободен за Деня на ВМС
Дата: 09/08, 10:22

Турция поиска мораториум върху атаките срещу кораби в Черно море
Дата: 09/08, 10:161 Коментар

Потушиха 136 пожара в страната през последното денонощие
Дата: 09/08, 09:55

ПСС: Условията за туризъм в планините са добри, но следобед се очакват локални валежи
Дата: 09/08, 09:52

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия