Огромен скандал гърми в Бразилия: камери за видеонаблюдение са заснели как полицаи убиват двама души, а след това се опитват да инсценират престрелка. Единият от убитите е престъпник, а втората жертва - негов заложник. Полицаите са знаели това предварително, пише в. "Мирър".
Видеото се е появило в мрежата на 26 септември, на следващия ден след инцидента. На кадрите се вижда, че от автомобил се стреля и смел полицай е принуден да извади оръжието си, за да се защити, предаде Блиц.
Запис от камера за наблюдение показва как групата полицаи спира автомобила и стреля по намиращите се вътре хора. След това полицаите изваждат убитите от колата и инсценират престрелка. Трябва да се припомни, че полицаите са знаели, че в автомобила се намира заложникът Тяго Рибейро Месиас.
В момента инцидентът се разследва от военната полиция. Участниците в него са временно отстранени от служба. Какви наказания ще понесат те, засега не е известно.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 02:10
Сръбската армия започва съвместно учение с НАТО
Дата: 13/05, 02:00
Заловиха бракониер да лови риба с мрежа в яз. „Тича“
Дата: 13/05, 01:30
На 13 май Католическата църква чества Дева Мария от Фатима
Дата: 13/05, 01:00
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 00:40