Три дни след като Плевнелиев и водещата на прогнозата на времето Деси Банова признаха за любовта си, екссъпругата на президента Юлияна се включи в конференция за модерни компютърни технологии и създаване на сайтове, пише "Галерия".
Събитието се провежда традиционно в София, организира се от доброволци, а на него се канят лектори от цял свят. Когато Юлияна пристига на конференцията, малцина я разпознават. Бившата първа дама е облечена небрежно – с дънки, червена тениска с къс ръкав и бели маратонки. Видимо е напълняла. Вярна на стила си, отново е без прическа и грим.
Близки на Юлияна твърдят, че тя не страдала от раздялата, която реално се случила още преди година.
Вестник "Галерия" твърди, че пред приятелки споделяла, че има вина за изчерпването на брака си, тъй като нито веднъж не подкрепила мъжа си като президент.
„Аз съм виновна, че Росен хареса друга жена“, признала пред най-доверените си хора с известна доза тъга и самокритичност Юлияна.
Между другото – Банова и Плевнелиев ще посрещнат новогодишните празници в луксозен комплекс в Банско. Не е изключено там да получи и годежен пръстен с диамант.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кремъл: Очакваме скоро в Москва американските посредници за прекратяване войната в Украйна
Дата: 10/05, 18:25
Малджански: Идва световна криза, а ние не произвеждаме нищо, изнасяме само малоумие
Дата: 10/05, 18:19
Десет дни след активизиране на свлачището край Пампорово движението в района остава ограничено
Дата: 10/05, 18:09
Пол Мание спечели и третия етап от Джиро д'Италия
Дата: 10/05, 18:01