Тимът на Арда (Кърджали) записа служебна победа 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) над Черно море БАСК (Варна), след като мачът в зала "Арпезос" бе прекратен.
Състезателите на Иван Халачев тръгнаха силно в първия гейм и поведоха в резултата, след което във втората част при 22:20 се получи ситуация, в която гостите бяха несъгласни с отсъждане от страна на рефера. Треньорът Виктор Карагьозов извади отбора от терена. Домакините изчакаха необходимото време и след като тимът от морската столица не се върна на игралното поле, срещата приключи, пише bgvolleyball.com.
За кърджалийския тим това е първи успех, и с общо 9 точки измества Тетевен Волей от 11-та позиция. Черно море е на девето място с 14 точки (4 загуби, 9 поражения).
В следващия кръг Арда гостува на Монтана, а Черно море приема Миньор. Двубоите са на 19 януари.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Проф. Ива Христова: Нови вируси носят риск от бронхити и пневмонии
Дата: 12/05, 10:15
Симеон Михайлов донесе злато за Варна
Дата: 12/05, 10:07
Дечев: Случаят "Петрохан" не е приключил
Дата: 12/05, 10:06
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 10:00