Вчера рано сутринта в Сминти, в община Микис в района на Ксанти, 18-годишната бе намерена мъртва в сутерена на дома си. 49-годишния й баща бе открит обесен на дърво в близка горска зона, съобщава в. Български новини.
Убиецът, според полицейските органи, оставил ръчно написана бележка, обясняваща неговия акт, а именно че не е съгласен с връзката на дъщеря си. В бележката той също пише, че дъщеря му се качвала на мотор, с което също не бил съгласен, пише Блиц.
Убиецът е имал психологически проблеми и е бил хоспитализиран в психиатричната клиника на Александруполис и е бил в тридневна почивка. 49-годишният има 5 дъщери, а съпругата му е починала преди 5-6 години. 18-годишната е най-малката сред петте дъщери на семейството и само тя е била неомъжена от сестрите.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
С превалявания и максимални 18 градуса във Варна на 9 май
Дата: 09/05, 06:00
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 05:30
Спортът по телевизията в събота 9 май
Дата: 09/05, 05:00
Хороскоп за събота: Близнаци - информация; Дева - баланс; Скорпион - внимание; Козирог - уединение; Водолей - гъвкавост
Дата: 09/05, 04:30
На днешната дата през 1913 г. България предава на Румъния Силистра и 3 км около града
Дата: 09/05, 04:00