Абонатите в карето между ул. "Д-р Анастасия Железкова, бул. "8-ми Приморски полк", ул. "Студентска" и ул. "Генерал Георги Попов" са без вода днес, съобщиха от пресцентъра на ВиК - Варна за Moreto.net.
Очаква се водоподаването да бъде възстановено до около 21.00 часа.
Без вода са и абонатите, заключени между улиците "Кестен" и "Прилеп" и булевардите "Цар Освободител и "Ян Палах" до около 13.00 часа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Кола се обърна по таван на бул. "Васил Левски" във Варна
Дата: 28/06, 21:38
Мълния падна в увеселителен парк в Швеция, няколко души пострадаха
Дата: 28/06, 21:22
Петър Витанов: Няма да режем пенсии, заплати и социални плащания
Дата: 28/06, 21:04
Бойко Борисов за мантинелите: Става въпрос за манталитет
Дата: 28/06, 20:53