Абонатите в карето между ул. "Д-р Анастасия Железкова, бул. "8-ми Приморски полк", ул. "Студентска" и ул. "Генерал Георги Попов" са без вода днес, съобщиха от пресцентъра на ВиК - Варна за Moreto.net.
Очаква се водоподаването да бъде възстановено до около 21.00 часа.
Без вода са и абонатите, заключени между улиците "Кестен" и "Прилеп" и булевардите "Цар Освободител и "Ян Палах" до около 13.00 часа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ограничават движението в участъка от път I-9 Обзор - Слънчев бряг от утре
Дата: 28/06, 23:13
Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Дата: 28/06, 22:591 Коментар
Стармър се интересува от поста генерален секретар на НАТО
Дата: 28/06, 22:421 Коментар
Дрон е бил забелязан над лагера на Мексико на фона на опасения от шпионаж на отбора
Дата: 28/06, 22:27
Флагман: Шокиращи подробности за намерения труп на жена на Елените
Дата: 28/06, 22:18