След изтощителни битки в съда водещата Венета Райкова е решила да избере спокойствието и да сложи точка на съдебните саги.
След като преди няма и месец тя обяви, че се развежда с Тишо (за което също ще е нужно да води дела), Райкова обяви на страницата си във Фейсбук:
"Вече започвам годината на чисто!! Току що се споразумяхме с Евгени Минчев. По делото, по което го осъдих ми преведе само половината сума и получих 7 800лв.
И прекратява делото си срещу мен в качеството ми на коментатор на "Биг Брадър" през 2014г.
На Юксел парите му ги преведох още през октомври 2017г.
От днес нито ме съдят, нито аз съдя. Имам едно спечелено, едно загубено и едно прекратено реших, че приключвам с делата.
От тук нататък не ме интересува кой какво е казал за мен и к какво пише. Няма да чета, коментирам и опровергавам нищо. Много моля познати и непознати да спрат да ми изпращат статии, защото имам нужда от спокойствие, за да си гледам детето./ Pik.bg
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Григор Димитров тренира с баща си във Франция
Дата: 09/05, 23:21
Търговци: След 10-ина дни ще излязат българските череши. Хубавите ще са между 7-8 евро за килограм
Дата: 09/05, 23:14
Областният управител на Софийска област: Още в понеделник незабавно подавам оставка
Дата: 09/05, 23:07
Николай Михайлов към Боби Михайлов: Липсваш ми всеки ден
Дата: 09/05, 23:00
Антонио Коща: ЕС ще трябва да преговаря с Русия
Дата: 09/05, 22:591 Коментар