Кадър Нова тв
Две години, след като бившият кмет на Трън Станислав Николов блъсна с джипа си дете, процесът срещу него буксува. Майката на пострадалото момче - вече 9-годишния Ивайло, обяви, че е готова дори да протестира пред парламента.
В ефира на "Здравей, България" Анита Гълъбова каза, че всички експертизи по делото доказват вината на Николов. Въпреки това, той все още не е наказан. А малкият Ивайло оцелява като по чудо след тежките травни, които получава при катастрофата.
"За мен това проточване на делото е агония, защото на всяко заседание аз се връщам в началната точка, когато се случи инцидентът", заяви Гълъбова.
Тя е категорична, че иска на следващото заседание, което ще се състои през февруари, да бъде произнесена присъда.
Майката каза още, че подсъдимият нито веднъж не се е явил в съда, защото законът позволява това.
"В същото време по случая са ангажирани страшно много служебни лица", подчерта Гълъбова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Милиони за пътна безопасност стоят по сметки, а катастрофите у нас растат
Дата: 22/06, 20:43
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 20:40
Трима души са блъснали млад мъж от Лъвов мост
Дата: 22/06, 20:09
Черно море с първа тренировка в Трявна
Дата: 22/06, 20:02