ДИВИ ЖИВОТНИ СА ОБЕЗГЛАВИЛИ ТРУПА КРАЙ ГЕНЕРАЛ КИСЕЛОВО


06/11/2012, 13:44

Георги Александров

Скелетът, който бе открит в гора край село Генерал Киселово, община Вълчи дол, е бил обезглавен от хищни животни, научи „Петел“ от свои източници, близки до разследването. Самоличността на загиналия все още не е установена, но патоанатомите предполагат, че става въпрос за мъж на средна възраст.

„Липсват части от меките тъкани на лицето и ръцете, но всички кости по тялото са здрави“, съобщиха експерти от Съдебна медицина. Това обстоятелство дава основание на разследващите да предполагат, че мъжът е бил нападнат и убит от диви животни преди повече от месец. 

Все още обаче не е ясно дали главата е била отстранена приживе, или след настъпване на смъртта. „До няколко дни ще имаме информация, но първо е необходимо да бъде изготвена съдебно-медицинската експертиза”, заяви за "Петел" окръжният прокурор на Варна Владимир Чавдаров. По случая е образувано досъдебно производство.

Горите край Вълчи дол са местообитания на мечки, вълци, чакали и други хищници, научи „Петел“ от местни жители.     

Мъжът е бил облечен със синьо-бяла риза на карета, сив памучен панталон, бели чорапи и гуменки тип „кецове“. Засега в Община Вълчи дол не е постъпвала информация за изчезнал местен жител, съобщи за „Петел“ кметицата Пенка Йорданова.

*** Снимката не е актуална. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Хаос по летищата в Европа заради нови гранични правила и недостиг на гориво
Дата: 09/05, 10:31

Проф. Христова за борбата с кърлежите: Задушаването им с мазнина не помага
Дата: 09/05, 10:19

Радев: Разбира се, че ще оставим Георги Кандев, той доказа своите качества
Дата: 09/05, 10:11

Полицията издирва 71-годишния Антон от Перник
Дата: 09/05, 10:09

Председателят на НСИ: За първи път имаме покачване при абсолютно всички стоки и услуги
Дата: 09/05, 10:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия