Милен Цветков е самотен и това се видя във вчерашното предаване на тв водещия. Явно Цветков е твърдо решен да намери нов човек до себе си, след като се раздели с последната си жена Ивет, пише Блиц.
В "Часът на Милен Цветков" гостуваше бизнесменът Даниел Петров, който е по-известен като бивш на скандалната Пенка Карибското тяло. Петров бе на гости със своя приятелка на име Гери, която несъмнено грабна вниманието на водещия.
![]()
"Може ли и ние да станем приятели. Във "Фейсбук" като за начало, ще си попишем малко", заинтригува се Цветков. Самотникът на няколко пъти не скри в ефир впечатленията си от дългокраката блондинка.
"Може, разбира се", отговори му красивата блондинка. В кръга на шегата Милен Цветков предложи на Гери да му стане рекламно лице на предаването. В крайна сметка стана ясно, че горещата мадама си има сериозен приятел от дълги години.
Припомняме, че тв водещият посрещна съвсем сам празниците. Телевизионерът е сам като куче, откакто Ивет не е в живота му.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Преобразяват площада пред жп гарата във Варна и улици в "Гръцката махала", някои стават пешеходни
Дата: 11/05, 13:49
Нови правила за безопасна работа на морските пилоти
Дата: 11/05, 13:24
Бизнесът скочи срещу почивен понеделник след празник
Дата: 11/05, 13:091 Коментар
„Соколите“ се местят в София
Дата: 11/05, 13:07