Инсулт най-вероятно е покосил бизнесмена Стефан Шарлопов, съобщи "Пик". Българският Доналд Тръмп, както беше известен приживе той, се почувствал зле снощи и, за съжаление, починал в съня си.
Очаква се днес медици официално да потвърдят причината за внезапната смърт на предприемача. Стефан Шарлопов и семейството му скоро се завърнали от ваканция в Тайланд. За първи път за почивка в чужбина заминали всички членове на семейството и нищо не предвещавало кончината на бизнесмена.
Негови близки разкриват, че през последните години той взимал сериозни мерки за здравето си - не употребявал алкохол, спортувал и дори отслабнал. Приятели на бизнесмена подозират, че огромният стрес е основната причина за неговата кончина.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Жилищата у нас са повече от домакинствата
Дата: 13/05, 09:40
53 деца са евакуирани след три взрива до детската градина в Горна Оряховица
Дата: 13/05, 09:33
Икономисти предупреждават: Държавната намеса в цените ще вдигне разходите
Дата: 13/05, 09:171 Коментар
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 09:10
Внасят законопроект за промени при ДДС-то
Дата: 13/05, 09:032 Коментара