Следваща седмица типично зимно време с повече облаци, дъжд и сняг


17/02/2018, 07:47

Още от неделя започва период на по нестабилно време, което ще рече предимно облачноветровито, с превалявания и от дъжд, и от сняг - период, който ще продължи чак до събота 24 февруари.
Според синоптичните модели, бавно подвижен център на ниско налягане над Средиземно море ще оказва влияние и ще ни носи повече облаци и превалявания през цялата следваща седмица, като в четвъртък и петък това може да прерасне в типична зимна обстановка с повече валежи от дъжд и от сняг.
 
В комбинация с център на високо налягана на североизток това е рецепта за завръщане на зимата, предава Дарик.

Но тъй като температурите няма да са ниски, дневните ще са положителни, валежите ще бъдат и от дъжд, и от сняг, в зависимост от надморската височина и географското разположение.
 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 02:20

Меси с гол и две асистенции при победа на Интер Маями
Дата: 10/05, 02:00

Линдзи Вон е номинирана в състава на САЩ за Световната купа
Дата: 10/05, 01:30

Днес у нас се отбелязва Професионален празник на химика
Дата: 10/05, 01:00

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 00:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия