На 10 февруари е подаден сигнал за кражба на телевизор от вила, намираща се в землището на с. Константиново. След извършеното разследване на случая е установено, че извършител на деянието е Д.Г. (24 г.) от гр. Лом, известен на МВР.
Вещта, обект на кражбата, е намерена и приложена към образуваното по случая досъдебно производство. Мъжът е задържан за срок до 24 часа.
В петък път до полицията във Варна е постъпил сигнал за това, че неизвестно лице е счупило витринни стъкла на стълбищна площадка в кооперация, намираща се на ул. «Иван Драсов». Органите на река се намесват незабавно и арестуват като извършител на деянието е И.Ч. (22 г.) от Варна. По случая е образувана преписка, материалите са докладвани в Районна прокуратура – Варна. И.Ч. е задържан за срок до 24 часа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
България е четвърта в Югоизточна Европа по безопасна вода
Дата: 11/05, 08:46
Протести и напрежение в Габрово след масово сбиване, все още няма повдигнати обвинения
Дата: 11/05, 08:43
Карловци: Ако решат да го затворят, нашите деца умират
Дата: 11/05, 08:35
До края на лятото изграждат временен обход над свлачището между Пампорово и Смолян
Дата: 11/05, 08:27
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 08:20