На тази моделка предричаха световна слава, но съдбата реши друго


24/02/2018, 02:10

За 21-годишната моделка Рауде Атиф от Бангладеш разбра целия свят през 2014 година, след като в мрежата се появиха първите ѝ снимки. Необичайната ѝ външност веднага стана повод за възхищение. Зелено-сините очи на фона на смуглата кожа, изтънчените черти на лицето - нейната одухотворена красота веднага заинтересува модните агенции.

През есента на 2016 година Рауда се появи на корицата на индийския Vogue. Продуценти, дизайнери и редактори от цял свят ѝ предсказваха голям успех в модния бизнес. Но момичето обаче имаше други планове - тя учеше медицина, а снимането за списания бе само нейно хоби. 

Ученето се отдавало на Рауда с лекота. Тя е била обичана от приятели и колеги. Въпреки това, в един момент в живота на Рауда е станало нещо необратимо, което я накарало да се самоубие. 

На 31 март 2017 година тялото на момичето бе открито в стаята ѝ в общежитието ѝ в град Раджшахи. Вратата била заключена от вътрешната страна. Според официалната версия, Рауда се е обесила. По тялото на загиналата не е имало никакви следи от насилствена смърт.  

Най-вероятно, ние никога няма да разберем какво е накарало красавицата да сложи край на живота си. Може ли причината за смъртта ѝ да се крие в нейното хоби? Интригите, клюките, обидите са неразделни от модния бизнес. Не всяка красива жена ще може да издържи.   
 

Превод и редакция: Блиц

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Предупредиха за сериозен риск от пожари в цялата страна
Дата: 08/08, 12:28

Румен Радев за падналия дрон в България: Пребазираме сили на границата с Румъния
Дата: 08/08, 12:261 Коментар

Поредна вълна с много високи температури в Гърция
Дата: 08/08, 12:25

Два фестивала в Бургаско са под наблюдение от НАП
Дата: 08/08, 12:20

Извънредно! Военен дрон е паднал в България
Дата: 08/08, 12:141 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия