Каратист на Емил Костов трети в Москва (снимка)


28/02/2018, 12:57

Състезател на Емил Костов се класира трети на международното първенство по карате киокушин “Сейкен” в Москва, в което взеха участие около 850 юноши и девойки от 16 държави.

БКА - ИКО България бе представена от двама каратисти.

Ростислав Пулев отпадна в първия ден на квалификациите при юноши 12-13 г. от представител на домакините.

Варненецът Богомил Костов от „Ичи Геки” надделя над своите съперници в редовното време с вазари (нокдаун) и стигна полуфинал, където загуби от шампиона в неговата възрастова група. Така Костов остана трети от 33-ма състезатели в категория до 60 кг при 14-15 годишните.

Сенсей Гергана Костова беше поканена да проведе съдийски семинар по ката и бе сред главните рефери на първенството, в чиято съдийска комисия бе включен и председателя на БКА-ИКО България Шихан Емил Костов.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



На дъното до Морска гара - Варна откриха пейки, столове, колело и тротинетки
Дата: 07/05, 12:20

Водач на тротинетка е с опасност за живота след катастрофа в Стара Загора
Дата: 07/05, 12:16

3 катастрофи с мотори в един и същи ден на един и същи пътен участък в Смолянско
Дата: 07/05, 12:08

Гюров на последното заседание на кабинета: Министрите не се скриха зад унизителното оправдание "за два месеца толкова"
Дата: 07/05, 12:00

Браншовик: Ще има череши тази година, но се надяваме да има и нормални цени на пазара
Дата: 07/05, 12:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия