Състезател на Емил Костов се класира трети на международното първенство по карате киокушин “Сейкен” в Москва, в което взеха участие около 850 юноши и девойки от 16 държави.
БКА - ИКО България бе представена от двама каратисти.
Ростислав Пулев отпадна в първия ден на квалификациите при юноши 12-13 г. от представител на домакините.
Варненецът Богомил Костов от „Ичи Геки” надделя над своите съперници в редовното време с вазари (нокдаун) и стигна полуфинал, където загуби от шампиона в неговата възрастова група. Така Костов остана трети от 33-ма състезатели в категория до 60 кг при 14-15 годишните.
Сенсей Гергана Костова беше поканена да проведе съдийски семинар по ката и бе сред главните рефери на първенството, в чиято съдийска комисия бе включен и председателя на БКА-ИКО България Шихан Емил Костов.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ветераните на Спартак се разминаха с финал на държавното по футбол
Дата: 07/05, 18:45
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 18:40
Ездачи показаха класа на конна база "Виница"
Дата: 07/05, 18:35
Шефът на КТ „Подкрепа“: Атанас Пеканов направи батаците с ПВУ в частта „Енергетика“
Дата: 07/05, 18:30
Радан Кънев: Има ясен знак, че Радев няма намерение да демонтира модела "Пеевски"
Дата: 07/05, 18:26