Жельо Бойчев коментира скандала с продажбата на ЧЕЗ


02/03/2018, 18:45

Скандалът с продажбата на ЧЕЗ коментира Жельо Бойчев в предаването на “Лице в лице” по bTV. Не сме искали оставката на министъра на енергетиката, Борисов й я поиска, каза Бойчев.

Една страничка без никакъв подпис и печат бяха документитите, които Борисов ни предостави да четем за сделката. На другия ден чешкият министър председател излиза и казва, че никакви документи не е предоставял, каза той.



Министърът не може да каже какво означава контролен пакет от страна на държавата, каза Бойчев. Като не получим отговор на нищо, от какво да сме доволни. Трябваше да ни дадат повече информация за структурирането на финансирането на сделката, каза депутатът.

Ние от БСП се опитваме да защитаваме националния интерес в енергетиката, каза той. Аз отказвам да приема, че българската държава е по-слаба, от която и да е частна фирма, каза Бойчев.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



THE K – нов мащабен проект на КОМФОРТ ООД в кв. Аспарухово
Дата: 07/04, 16:10

Military Watch Magazine: Съпротива срещу сухопътна инвазия в Иран сред генералитета на САЩ предизвика Тръмп да направи чистка в Пентагона
Дата: 07/04, 16:09

Летищата във Варна и Бургас нямат индикации за недостиг на гориво
Дата: 07/04, 16:08

Времето във Варна в сряда
Дата: 07/04, 16:04

Таймс: Моджтаба Хаменей е в кома и не управлява Иран, подготвят се да го погребат до баща му
Дата: 07/04, 16:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия