Делян Добрев от ГЕРБ обяви в прав текст: Сделката за ЧЕЗ е нормална


04/03/2018, 08:54

Сделката се оказа, че не е фалшива новина. Точно поради тази причина имахме изслушване в четвъртък. В продължение на 5 часа, както купувачът Върбакова и нейните консултанти, така и службите. Задавахме въпроси за финансиране, за кредити, започна коментарът си по продажбата на ЧЕЗ Делян Добрев пред NOVA, предаде 24 часа

Последния един час беше закрито заседание, в което службите трябваше да ни предоставят информация. Аз лично бях задоволен в отговорите на службите, пращали са доклади как върви процеса между ЧЕЗ и кандидатите на купувачи. Финансирането ще е 20-30 процента акционерен капитал + 70% банков кредит. 

Тази сделка между "Инерком" и международните банки е нормална. Делян Добрев сравни продажбата на ЧЕЗ с тази за "Южен поток".

Държавата, според Добрев, е реагирала адекватно. 

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Земетресение разтърси Сърбия, жители излязоха от домовете си
Дата: 21/08, 08:51

Румен Гълъбинов: Минималното възнаграждение - почасово!
Дата: 21/08, 08:47

ЕК: Украйна сама трябва да реши кога да произведе избори
Дата: 21/08, 08:37

Един загинал и 23 ранени при катастрофи през изминалото денонощие
Дата: 21/08, 08:34

По вариант 2 за задача 41 ще пишат интерпретативно съчинение или есе на матурата по БЕЛ
Дата: 21/08, 08:28

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия