Снимка Булфото
Мъж се самовзриви днес с взривно устройство в Сплит, съобщи местната полиция, цитирана от агенция МИА.
Инцидентът станал в 10.20 часа местно време пред апартамент в сградата, в която живеел човекът, предаде БТА.
Става въпрос за 54-годишен мъж, който работел в корабостроителницата в Сплит. Неотдавна той имал спор с ръководството и се пенсионирал.
Хърватските медии съобщават, че в апартамента имало член на неговото семейство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Павел Серафимов - Спароток: Ние сме наистина уникален народ
Дата: 28/06, 23:23
Ограничават движението в участъка от път I-9 Обзор - Слънчев бряг от утре
Дата: 28/06, 23:13
Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Дата: 28/06, 22:591 Коментар
Стармър се интересува от поста генерален секретар на НАТО
Дата: 28/06, 22:421 Коментар
Дрон е бил забелязан над лагера на Мексико на фона на опасения от шпионаж на отбора
Дата: 28/06, 22:27