Снимка Булфото
Мъж се самовзриви днес с взривно устройство в Сплит, съобщи местната полиция, цитирана от агенция МИА.
Инцидентът станал в 10.20 часа местно време пред апартамент в сградата, в която живеел човекът, предаде БТА.
Става въпрос за 54-годишен мъж, който работел в корабостроителницата в Сплит. Неотдавна той имал спор с ръководството и се пенсионирал.
Хърватските медии съобщават, че в апартамента имало член на неговото семейство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Владимир Карамазов: Фотографията ме промени повече от всичко
Дата: 29/06, 00:30
Как да виждаме по-добре?
Дата: 29/06, 00:00
Opta: Аржентина има най-голям шанс за финал на Мондиал 2026
Дата: 28/06, 23:52