Дани Кики: С течение на времето отборът ще играе все по-добре


10/03/2018, 20:23

Футболистът на Черно море - Дани Кики, заяви, че е доволен от гола си срещу Лудогорец въпреки загубата с 1:3 в Разград.

"Получих травма на същото място, дано да е само спазъм, а не нещо по-сериозно, че да мога да играя още в следващия мач. Естествено, че съм радостен, че вкарах. Стана добра атака. Имаше центриране, взех я на втора греда, излъгах Натанаел и вкарах хубав гол.

Всички положихме доста големи усилия, тичахме доста. Срещу отбор като Лудогорец, когато направиш сериозни грешки, те се възползват и те наказват. Играхме що-годе добре без двама основни играчи като Георги Илиев и Мариян Огнянов. Показахме старание.

Смятам, че с течение на времето отборът ще играе все по-добре. Момчетата още не се познаваме добре, от малко време сме заедно. Хората тук са направили добри условия да се играе футбол. Чувствам се добре, искам да продължаваме напред", заяви Кики.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Везенков и Олимпиакос ще играят срещу Фенербахче на полуфинал в Евролигата
Дата: 09/05, 12:00

Самолет е блъснал човек на летището в Денвър
Дата: 09/05, 11:551 Коментар

Мариус Куркински: Това, което се случваше досега в политически аспект, наистина е на предела
Дата: 09/05, 11:48

Речта на Путин на парада на победата продължи точно 8,5 минути
Дата: 09/05, 11:411 Коментар

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 11:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия