Локо пак чупи рекорд


11/03/2018, 16:05

Хандбалистите на „Локомотив” взеха рекордна 39-а победа поред в елита. Преди минути шампионите спечелиха срещу „Фрегата” с 41:30 (21:11) в мач от XV кръг на „А” група в Бургас.

„Бяхме без седем състезатели и отидохме само с 11 души. Въпреки това нямахме проблеми, дори в един момент водехме с 15 гола. Цял мач добре се справи на вратата 18-годишният Борис Цонев, а Бранимир Балчев бе най-резултатен с 11 гола”, заяви за „Петел” наставникът на „Локо” Никола Карастоянов.

Другият варненски тим „Спартак” изгуби домакинството от „Осъм” (Ловеч) с 23:27 в залата на Първа езикова гимназия и сдаде второто място.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Земетресение с магнитут 4,2 разлюля тази сутрин Гърция
Дата: 22/06, 08:43

Десетки ранени, а 18 са в неизвестност след експлозия в най-големия газов терминал на Катар
Дата: 22/06, 08:36

Икономисти предупреждават за възможности за заобикаляне на новата данъчна формула за имотите
Дата: 22/06, 08:26

Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 08:20

Метереолог: Мълнията удря от земята, не от облаците
Дата: 22/06, 08:151 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия