Драмата в "Гласът на България" продължава, напусна ли завинаги шоуто Поли Генова?


18/03/2018, 18:57

След като в последния епизод на „Гласът на България“ Поли Генова гневно напусна шоуто, феновете на предаването още се чудят ще се завърне ли певицата в треньорския състав или ще има някой друг на нейно място?

Причината за нервната й реакция е фактът, че в новия сезон талантливите участници предпочитат отборите на колегите й, а Графа и Иван Лечев са в коалиция срещу жените в журито. Така Поли до момента е събрала най-малко изпълнители, които да води към финала. Генова е най-ядосана на Влади Ампов, който й върти най-много номера, въпреки че са близки приятели в живота, пише Блиц.

Блондинката изригна след последния участник – 20-годишната Гергана Любенова, на чието изпълнение Поли дори се просълзи, но талантливата девойка предпочете отбора на Графа. Генова направо простреля с гневен поглед Влади, който за пореден път успя да измъкне желан от нея кандидат. И макар че в началото Поли подходи по-скоро като на шега относно случващото се, след напускането на Гергана от сцената, треньорката реши да направи същото.

В социалните мрежи веднага се появиха коментари на почитатели на Поли, че се надяват тя да се успокои и да не прави чак такава драма на този етап, защото кастингите на тъмно не са приключили и още има талантливи участници, които тя да привлече.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Как се правят здрави нерви?
Дата: 07/04, 19:40

Дадоха на съд 8 души за длъжностно присвояване и пране на пари от театрите в Смолян и Разград
Дата: 07/04, 19:39

Lidl с игра за двоен билет за финала на UEFA Europa League 2026 в Истанбул
Дата: 07/04, 19:30

Разбиха организирана престъпна група за трафик на мигранти, има задържани
Дата: 07/04, 19:21

Служител в офис за бързи кредити е карал длъжници да гласуват за конкретна партия в Ямбол
Дата: 07/04, 19:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия