Нова версия: Стана ясно защо се е застрелял украинският пилот, обвинен за свалянето на малазийския Боинг над Донбас


19/03/2018, 10:15

Бившият украински пилот Владислав Волошин, обвинен в атакатa срещу малазийския Боинг MH-17, може да се е самоубил поради финансови проблеми. Това пише изданието "Новости N", цитирано от Блиц. Източникът на публикацията казва, че Волошин "потискал проблеми", свързани с реконструкцията на летището в Николаев, където е бил действащ директор, и по време на ремонта имало трудности с финансирането.

Освен това в публикацията се цитират думите на бивши колеги, които описват Волошин като "впечатлителен" човек с "повишено чувство за справедливост". Те отбелязват, че след напускането на войската Волошин говори за многото проблеми, пред които са изправени украинските пилоти: малки заплати, липса на униформи и лошо отношение на властите. Пенсионираният военен се опита да се самоубие у дома и умря на път за болницата. Близките на пилота са казали в полицията, че Волошин в последно време бил депресиран.
 

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



THE K – нов мащабен проект на КОМФОРТ ООД в кв. Аспарухово
Дата: 08/04, 02:30

Как се правят здрави нерви?
Дата: 08/04, 02:00

Седмица до края на великденската кампания на Flip.bg
Дата: 08/04, 02:00

Дара и "Bangaranga" с все по-голяма популярност в социалните мрежи преди финала на "Евровизия 2026"
Дата: 08/04, 02:00

Lidl с игра за двоен билет за финала на UEFA Europa League 2026 в Истанбул
Дата: 08/04, 01:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия