Снимка rodinabg.com
Днес ученици от Варненска морска гимназия "Св Николай Чудотворец" в студения снеговит мартенски ден станаха неволно свидетели на тъжна гледка.
Около 10,30 полицейска кола и линейка бяха спрели на брега на Канала "Море – езеро" и полицаи и медицински лица се бяха накупчили до водата. След малко се видя, че се вади труп от канала, пише rodinabg.com.
Очевидно тялото бе безжизнено, защото нямаше носилка, а просто бе пренесено в сивия багажник на колата. Беше много грозна картина, а учителите явно е нямало как да спрат учениците да гледат от прозорците.
Всъщност трупът бе изваден по-близо до Детската градина, а не до Средното училище. Няма как да се поставят завеси и пр, за да не се тревожат децата, посочва сайтът.
Не стана ясно дали млад или възрастен човек, мъж или жена бе мъртвият.
Засега няма официална информация каква е причината за трагедията, но минувачи предполагат, че е самоубийство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
14 души дариха кръв доброволно във Варна днес
Дата: 08/05, 18:10
16 екипажа от страната ще участват в 29-ото Класик рали „Нептун“ във Варна
Дата: 08/05, 17:53
Автобус №46 във Варна ще се движи с ново разписание в делничните дни
Дата: 08/05, 17:40
България с най-голям капацитет за съхраняване на електроенергия в батерии на Балканите
Дата: 08/05, 17:35