Повишаването на жизнения стандарт на руснаците ще е основният приоритет за четвъртия мандат на президента Владимир Путин. Това обяви самият той в тв обръщение към нацията, предаде Ройтерс, предаде Блиц.
Путин благодари за “мащабната и безпрецедентна подкрепа”, която е получил от сънародниците си на изборите в неделя. И обясни, че иска да се отблагодари, като работи за създаването на нови работни места, повишаването на доходите, подобряване на здравеопазването и изграждането на нова инфраструктура. Президентът се обърна и към руснаците, които са гласували за други кандидати, като ги увери, че се отнася с уважение към тяхното мнение, но апелира да не се допуска политическите пристрастия да разделят обществото. “Ние всички сме патриоти и имаме обща задача – Русия и нейното процъфтяване”, каза Путин.
Малко преди обръщението му руската ЦИК оповести окончателните резултати от вота, според които Путин са подкрепили 76,69% от гласувалите или 56,43 млн. души.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Как се правят здрави нерви?
Дата: 07/04, 19:40
Дадоха на съд 8 души за длъжностно присвояване и пране на пари от театрите в Смолян и Разград
Дата: 07/04, 19:39
Lidl с игра за двоен билет за финала на UEFA Europa League 2026 в Истанбул
Дата: 07/04, 19:30
Разбиха организирана престъпна група за трафик на мигранти, има задържани
Дата: 07/04, 19:21
Служител в офис за бързи кредити е карал длъжници да гласуват за конкретна партия в Ямбол
Дата: 07/04, 19:10