Снимка: cska.bg
Близо 20 000 фенове на ЦСКА дадоха своя глас в анкетата на официалния сайт на "червените" за емблема, която да грее на юбилейния екип на ЦСКА за мача срещу Лудогорец навръх 70-ия юбилей на клуба, пише Канал3.бг.
На 5 май от 20:00 часа на Националния стадион "Васил Левски" ще се проведе двубоят от XXXIII кръг на Първа лига, а тимът ще носи специално изработен екип по подобие на първия в историята на клуба.
_%20370x%20660.jpg)
Три от десетте емблеми събраха почти равен брой от гласовете. В крайна сметка победител е емблемата, която е била на екипите на ЦСКА през 1949 година с надпис ЦДНВ.
Оказа, се че голяма част от привържениците знаят, че тази емблема е първата поставена на официалните футболни екипи на ЦСКА. Колекционери също заявиха, че това е първата емблема, сложена на екип на червения отбор, за която има доказателства.
Единствено в мача навръх рождения ни ден футболистите ще излязат на терена с екипа, който ще бъде изработен специално за юбилея.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Случай на хантавирус в Румъния, а през 2023 г. е имало 15
Дата: 07/05, 11:23
От 8 до 10 май се променя движението в участъци от републиканските пътища за Giro d`Italia
Дата: 07/05, 11:10
Проучване: Повечето граждани на ЕС не възприемат САЩ като надежден партньор
Дата: 07/05, 11:01
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 11:00
Митничари задържаха 1300 спортни футболни екипа за около 100 хил. евро на "Гюешево"
Дата: 07/05, 10:54