Американец отказа мач с Кобрата


03/04/2018, 10:34

Българската звезда на свръхтежката категория на професионалния бокс Кубрат Пулев вчера получи изненадва информация, че ще трябва да се бие с британеца Дилиан Уайт. Мачът ще бъде за определяне на претендент за шампионската титла на Антъни Джошуа във версия IBF (Международна боксова федерация), съобщава Блиц.

Преди това се знаеше, че Пулев трябва да се бие с Доминик Бризийл и дори за 10 април беше назначен търг за организирането на мача. Американецът обаче е отказал среща с Кобрата, тъй като има назначен двубой с Дионтей Уайлдър за световната титла във версия WBC (Световен боксов съвет), пише boxingscene.com.

Дилиан Уайт има 23 победи (17 с нокаут) и една загуба на професионалния ринг. Единственото му поражение е от Антъни Джошуа в края на 2015 година, а седемте си мача след това 29-годишният британец има седем успеха. На 24 март Уайт нокаутира в шестия рунд бившия WBA шампион Лукас Браун.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Илияна Йотова: В гласа на Янка Рупкина ехтеше българската памет
Дата: 07/04, 18:18

THE K – нов мащабен проект на КОМФОРТ ООД в кв. Аспарухово
Дата: 07/04, 18:10

Поетапно възстановяват настилките в квартал „Чайка“ във Варна
Дата: 07/04, 18:04

Над 3600 детски играчки са иззети при акция срещу фалшивите марки
Дата: 07/04, 17:51

Откриха вещи на изчезналата жена от село Ръжена, следите водят обратно към селото
Дата: 07/04, 17:41

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия