Продължава издирването на германския милиардер, който изчезна в Алпите


11/04/2018, 18:51

Италиански и швейцарски спасителни екипи продължават да издирват германския милиардер, който изчезна преди четири дни в Алпите, съобщава БНТ.


58-годишният Карл-Ериван Хауб - запален планинар и скиор - тръгнал със ски към Матерхорн в събота сутрин. Роднините му подали сигнал за тревога, след като не се появил на уговорената среща в хотела му в Цермат. Лошо време затруднява спасителите, въпреки че семейството е подсигурило с неограничени средства издирването.

Надеждата след толкова време е магнатът да се е приютил в някакъв подслон. Вече е минимален и шансът да се локализира по мобилния телефон, защото батерията вероятно се е изчерпала. Хауб е директор на компанията "Тенгелман", която притежава вериги хипермаркети. Семейният бизнес е започнал преди четири поколения, наследниците на империята са сред стоте най-богати фамилии в света.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Енчо Керязов е новият министър на младежта и спорта
Дата: 07/05, 23:14

Шакира представи официалната песен за Мондиал 2026
Дата: 07/05, 23:07

Започва ремонт на едното платно от АМ „Хемус“ между Шумен и Каспичан
Дата: 07/05, 23:00

Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 23:00

Войната на Тръмп срещу Иран срина приходите на „Макдоналдс“
Дата: 07/05, 22:55

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия